Najlepsze promocje i oferty bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022

Firmy hazardowe mają teraz zdecydowanie większy ruch w interesie niż zazwyczaj. A wszystko jest spowodowane tym, że wystartowały Mistrzostwa Świata w Katarze. Jak można się było tego spodziewać, nowoczesne podmioty bukmacherskie przygotowały z tej okazji wiele promocji dla swoich Klientów. Dzisiaj opiszemy kilka z nich. A dzięki temu będzie Ci potem łatwiej wybrać najlepsze opcje na tym polu.

Co przygotowała firma bukmacherska Etoto?

Bardzo dużo osób zarejestrowało się w ostatnim czasie na stronie internetowej tego podmiotu hazardowego. W dużej mierze jest to zaś spowodowane startem mundialu w Katarze. Wszak ta firma bukmacherska przygotowała dla Klientów wiele atrakcji. Trzeba tylko krótko dodać, że Etoto działa w Polsce w pełni legalnie. O to zagadnienie nie musisz się zatem w ogóle obawiać. Jakie opcje są zaś obecnie oferowane? Promocje bukmacherskie są tutaj bardzo hojne. Możesz otrzymać zaś m.in. bonus 200% do 200 PLN. Wystarczy tylko założyć konto (jest to możliwe wyłącznie, jak masz minimum 18 lat), a potem zrealizować pierwszy depozyt. Później zainkasujesz 200% do 200 PLN. Co ciekawe, ta firma bukmacherska przygotowała również fajną promocję z okazji drugiego depozytu. W tym temacie możesz zainkasować 50% do 1000 PLN. Gdybyś chciał zatem w całości wykorzystać ten bonus, to musiałbyś zdecydować się na wpłacenie 2000 PLN.

LV BET i Mundial 1001 Nocy!

Jeszcze nie masz konta w tym podmiocie hazardowym? Może zatem czas najwyższy to zmienić? A teraz nadarza się ku temu szczególnie dobra okazja. Możesz bowiem skorzystać z promocji o enigmatycznej nazwie Mundial 1001 Nocy. W jej ramach - w czasie każdego kolejnego dnia trwania Mistrzostwa Świata - masz okazję zainkasować fajne promocje. Co jest dzisiaj oferowane? 23 listopada 2022 roku możesz skorzystać z gry bez podatku. Trzeba tylko skonstruować zakład akumulowany składający się minimum z dwóch opcji. Zadbaj o to, by kurs nie był niższy od 2,00. Na kuponie muszą oczywiście znajdować się tylko spotkania z Mistrzostw Świata w Katarze. Takich jednak nie brakuje. Od wczoraj codziennie odbywają się bowiem po cztery mecze. Jeśli spełnisz warunki, to możesz liczyć na dodatkowe 14% do wygranych. W poprzednich dniach także nie brakowało atrakcji. Zainteresowani gracze mogli zaś otrzymać np. cashback. Co będzie oferowane w kolejnych dniach? Tego nie wiemy, aczkolwiek na bank można liczyć na fajne niespodzianki.

Wygraj mundial w ofercie STS!

STS nie mógł być w tyle. Ta firma bukmacherska przygotowała z okazji Mistrzostw Świata w Katarze swoją autorską propozycję. Chodzi o Wygraj mundial. Cała akcja składa się z pięciu etapów. Możesz do niej dołączyć w dowolnym momencie. Jeśli zatem spóźnisz się na pierwszy etap (trwający do 24 listopada 2022 roku włącznie), to nie ma przeszkód, by zapisać się do drugiej fazy itp. W każdym etapie jest pięć zadań do wykonania. W sumie masz 25 rozmaitych czynności. Jeśli się z nimi uporasz, to zainkasujesz łącznie 500 PLN. Jak zaś wykonasz np. tylko dwa zadania z poszczególnego etapu, to otrzymasz 20 PLN itd.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd