Betcris

W grudniu 2019 roku licencję na prowadzenie własnej działalności bukmacherskiej pozyskał nowy polski bukmacher online - Betcris. Firma, choć nie wystartowała ze swoim serwisem internetowym od razu, już działa i jest otwarta na swoich nowych klientów. Co jednak oferuje i na co można liczyć rejestrując się u niej?

Zalety Betcris

 1. Wysokie kursy
 2. Atrakcyjne bonusy
 3. Kod promocyjny: BETONLINE
 4. Edycja kuponu
 5. Cash out
Załóż konto

O Betcris - kim jest ten bukmacher?

Choć Betcris licencję na działanie pozyskał w 2019 roku (najpierw przejmując polską firmę Me Bet), a swój serwis internetowy uruchomił w sierpniu 2021 roku, tak naprawdę istnieje już od dłuższego czasu. Jego korzenie sięgają 1985 roku, a którym to założył on swój pierwszy punkt przyjmowania zakładów w Dominikanie. To właśnie na terenie Ameryki Łacińskiej działa zdecydowanie najprężniej. Aktualnie szacuje się, że posiada tam przeszło sto punktów przyjmowania zakładów. Jest też jednym z kluczowych zawodników na tamtejszym rynku bukmacherskim. Sponsoruje między innymi Super Bowl, MLB czy NFL, a zatem rozgrywki, które w największym stopniu rozgrzewają kibiców i obstawiających za oceanem 

Polski serwis internetowy bukmachera jest jego pierwszym w Europie. Buk planuje zbadać rynek na Starym Kontynencie i z pewnością nie będzie to jego ostatnie słowo w kontekście rozwoju w naszym kraju. Zwłaszcza że widać jest to, że pole do takowego ma naprawdę ogromne. 

Co oferuje bukmacher Betcris online?

Oferta bukmachera Betcris może zostać uznana za bardzo ciekawą i… egzotyczną, zwłaszcza w kontekście polskiego rynku. Chodzi tutaj przede wszystkim o dyscypliny, na których skupia się bukmacher. Nietypowa oferta to prawdziwa gratka dla wielbicieli tych mniej typowych i mniej popularnych na terenie naszego kraju. 

Z oferty bukmachera Betcris można korzystać na dwa sposoby - typując spotkania sportowe przed ich rozpoczęciem się i na żywo. Operator bardzo uważnie podchodzi do swojej oferty LIVE, starając się, by o każdej porze dnia i nocy było w niej co obstawiać. W dni pozbawione emocji na najwyższym poziomie pokrywa nawet rozgrywki niskiego poziomu. Dotyka przy tym większości popularnych dyscyplin. 

W ofercie głównej Betcris widać jest, że buk ten czerpie ją ze swojego serwisu głównego. Nie wpływa to jednak na nią źle, a wręcz przeciwnie - sprawia, że jest bardzo szeroka, atrakcyjna, a w wielu przypadkach konkurencyjna. 

Najpopularniejsze dyscypliny w Betcris

Wchodząc na polski rynek Betcris musiał dostosować do jego swoją ofertę. Mimo więc, że za oceanem faworyzuje inne dyscypliny, u nas nacisk położył na piłkę nożną, którą można obstawiać na każdym poziomie - reprezentacyjnym, ligowym oraz turniejowym. Choć pokrywa między innymi polską Ekstraklasę, na najlepszych warunkach można u niego obstawiać swoje typy na MLS

Z uwagi na swoje pochodzenie, w Betcris najlepiej obstawia się sporty uważane za amerykańskie. Mowa tutaj między innymi o:

 

 • koszykówce, w tym rozgrywkach w najpopularniejszej lidze na świecie (NBA) oraz w jej żeńskim odpowiedniku (WNBA), 
 • hokeju, z naciskiem na NHL, 
 • baseballu, z MLB na czele;
 • futbolu amerykańskim, w tym między innymi lidze NFL oraz rozrywkach Super Bowlu. 

 

E-sport w Betcris

Betcris jest jednym z bukmacherów, którzy bardzo przykładają się do swojej oferty nie tylko na klasyczne dyscypliny sportu, ale też na te nowocześniejsze. Mowa tutaj o e-sporcie, który w bardzo szybkim tempie zyskuje na popularności, a na którego obstawianie decyduje się coraz więcej osób.

Betcris zadbało o to, by jego oferta własnie na e-sport była bardzo szeroka. Jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy postanowili zamknąć ją w osobnej zakładce na swojej stronie internetowej. Dzięki temu jest ona oddzielona od klasycznych dyscyplin sportu. Łatwo jest w niej więc znaleźć grę, którą tak właściwie chce się obstawiać i rozgrywki w jej obrębie, którymi można być zainteresowanym. 

Betcris swoją ofertą pokrywa zdecydowaną większość gier z rozbudowanym zapleczem e-sportowym. W Betcris rejestracja pozwala na typowanie u niego rozgrywki w League of Legends, Dota 2,Counter Strike: Global Offensive, Overwatchu czy Valorant. Co ciekawe, większość z tych najważniejszych udostępniana jest również w modelu na żywo, z darmowymi transmisjami bezpośrednio na stronie bukmachera. 

Sporty wirtualne

Swoją podstawową ofertę na wydarzenia sportowe bukmacher Betcris udoskonala poprzez usługę dodatkową. Jedyną, którą na ten moment oferuje są sporty wirtualne i choć u wielu najpopularniejszych bukmacherów w Polsce królują obecnie gry karciane, w Betcris nie są one dostępne. Przynajmniej na ten moment. 

Sporty wirtualne w Betcris są oczywiście zarządzane przez komputer. Jeden mecz zamyka się tutaj w przeciągu kilku minut. Zakłady bukmacherskie w tej usłudze są zatem bardzo szybkie. W Betcris obstawiać można między innymi piłkę nożną, same rzuty karne, drag racing czy wyścigi psów lub chartów. Całość jest oczywiście dostępna całodobowo. 

Bonusy i promocje bukmacherskie w Betcris Polska

Betcris musi się starać jak nikt inny o to, by zachęcić do rejestracji na stronie www.Betcris.pl nowych klientów. W końcu istnieje na rynku bardzo krótko, a konkurencja na nim jest ogromna. 

Tym, czym Betcris wyróżnia się zdecydowanie najbardziej właśnie w kontekście swojej oferty promocyjnej jest fakt, że nie skupia się w niej wyłącznie na bonusach dla nowych użytkowników. Wiele promocji jest u niego skierowanych również do typujących posiadających już konto w jego serwisie internetowym. 

Freebet 200 złotych na start

Freebet stanowi podstawę oferty promocyjnej bukmachera Betcris, a jednocześnie jest bonusem powitalnym. Bukmacher jest w stanie dać nam połowę stawki z pierwszego zawartego w jego serwisie internetowym zakładu (przy czym maksimum to 200 złotych) - niezależnie od tego, czy będzie on wygrany, czy też przegrany. Kurs minimalny zakładu kwalifikującego się do promocji wynosi 1.80. Freebet można wykorzystać wyłącznie na kupon z minimum trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 każde. 

Zakład bez ryzyka 50 zł

Swoistym uzupełnieniem bonusu powitalnego jest bezpieczny zakład, w którym buk zabezpiecza połowę stawki z pierwszego kuponu (maksymalnie 50 zł przy zakładzie za 100 złotych). Jeżeli kupon ten zostanie rozwiązany jako przegrany, połowa tej stawki wróci na konto główne. Będzie można ją wykorzystać albo na dalsze obstawianie, albo też po prostu do wypłacenia na konto bankowe. 

American Dream

American Dream to promocja skierowana do osób obstawiających sporty amerykańskie, w których specjalizuje się bukmacher Betcris. Pozwala ona na typowanie wybranych lig amerykańskich bez podatku. Do wyboru mamy ligi NBA, NHL, MLS, NFL, MLB oraz WNBA. Całość odbywa się na prostych zasadach. Musimy zawrzeć kupon akumulacyjny z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego to 1.25). Niezależnie od jego rozwiązania, otrzymamy za niego freebet w wysokości 100% wartości zapłaconego przez niego podatku. Maksymalnie jesteśmy w stanie pozyskać w ten sposób 100 złotych dziennie. Freebet, który otrzymamy również będziemy mogli skorzystać na kupon AKO z trzema zdarzeniami (w tym przypadku jednak kurs minimalny to 1.30).

Betcris+

Betcris stara się zachęcić swoich klientów do obstawiania kuponów akumulacyjnych. Przygotował więc stałą promocję, w ramach której nagradza każdy zakład na kuponie akumulacyjnym z minimum pięcioma różnymi zdarzeniami. W przypadku takowego jest w stanie znacząco zwiększyć ewentualną wygraną z tego typu kuponu. 

Bonusy są progresywne, a zatem rosną wraz ze skalą samego w sobie kuponu. Kupon z pięcioma zdarzeniami to wygrana większa o 5%. Sześć zdarzeń to już 10% więcej, a 7 - 15%. Jak zatem widać, każde kolejne zdarzenie dodaje aż 5% do wygranej. Maksymalna dodatkowa wygrana osiągana jest przy zakładzie z 24. zdarzeniami. Wtedy wygrywa się aż o 100% więcej. Dodatkowa wygraną trafi bezpośrednio na saldo główne. Nie będzie trzeba nią obracać. 

Warto wiedzieć: każdy zakład bukmacherski, który weźmie udział w tej akcji musi posiadać zdarzenia o kursie minimalnym wynoszącym 1.25. Z promocji można skorzystać sięgając po ofertę przedmeczową, jak i tą na żywo. 

Strefa VIP

Firma Betcris zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo jest zmienić bukmachera, u którego się obstawia. Właśnie dlatego swoich najlepszych klientów zaprasza do udziału w specjalnym programie lojalnościowym, dzięki któremu będą traktowani w lepszy, bo czysto indywidualny sposób. Do programu zapraszani są typujący wykazujący się ponadprzeciętną aktywnością w serwisie internetowym bukmachera. Oznacza to, że nie ma możliwości samodzielnego zgłoszenia się do niego. Nie jest to więc ogólnodostępny program lojalnościowy. 

Co można pozyskać po dostaniu się do programu? Rzeczy tych jest sporo, a te najważniejsze wypisujemy poniżej. 

 

 • Indywidualny opiekun - osoba ta będzie służyła natychmiastową pomocą w przypadku problemów technicznych. Będziemy jednak mogli zagadać do niej również wtedy, gdy będziemy potrzebowali lepszej oferty - na przykład wtedy, gdy konkurencja będzie oferowała znacznie większe kursy na konkretne wydarzenie sportowe. 
 • Dostęp do indywidualnych ofert - dzięki uczestnictwu w programie VIP ma się dostęp do specjalnych ofert promocyjnych. Co ważne, takich, które są dostosowane do naszych indywidualnych preferencji związanych z obstawianiem. 
 • Wyższe limity zakładów - choć nie każdy o tym wie, istnieje limit stawki, że którą można obstawiać. Po jego przekroczeniu trzeba będzie czekać na akceptację ze strony bukmachera. Będąc klientem VIP będzie się posiadało znacznie większe limity na obstawianie. Akceptacja największych zakładów będzie zaś przebiegała błyskawicznie. 
 • Bilety na mecze - Betcris swoim klientom VIP proponuje możliwość otrzymywania darmowych biletów na spotkania sportowe i wydarzenia kulturalne. Również te ekskluzywne, w których można się spotkać z innymi doświadczonymi typującymi i stworzyć z nimi pewnego rodzaju społeczność. 

 

Kod promocyjny Betcris na bonus bez depozytu?

Betcris jest jednym z tych bukmacherów, którzy zachęcają do rejestracji również poprzez oferowanie kodów promocyjnych. Te są dystrybuowane za pośrednictwem serwisów o tematyce bukmacherskiej niepowiązanych bezpośrednio z Betcris. Kod można wpisać wyłącznie w czasie zakładania własnego konta - bukmacher przeznaczył na niego specjalne pole w formularzu rejestracyjnym. 

Nam udało się wywalczyć dla naszych czytelników kod o bardzo dużej wartości. Wpisując więc BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na stronie www.Betcris.pl można pozyskać solidny dodatkowy freebet. Tym samym można dodatkowo zoptymalizować własny budżet na zakłady bukmacherskie. W najlepszym, bo w pełni darmowym i w żaden sposób niezobowiązującym stylu. 

Najważniejsze elementy serwisu internetowego bukmachera Betcris

Betcris jest bukmacherem, który postarał się o dopracowanie swojego serwisu internetowego. Nie był jednak w stanie wszystkiego dopiąć na ostatni guzik. Wiele rzeczy wciąż powinno mu się wybaczyć - zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że stale stara się je poprawić i udoskonalić. 

Cash Out

Przy wybranych, oznaczonych specjalną ikonką zakładach Betcris oferuje możliwość skorzystania z opcji Cash Outu. Polega ona na wcześniejszym rozwiązaniu kuponu - bez oczekiwania na to, aż wszystkie zdarzenia s jego obrębie się zakończą. Opcja ta jest więc skierowana wyłącznie do osób obstawiających mecze w ramach kuponów akumulacyjnych. 

Aby cash out był możliwy, każde zdarzenie na kuponie musi być przygotowane niego. Po skorzystaniu z tej opcji na konto otrzyma się częściową wygraną, której wartość zależy od ilości (i jakości) już rozwiązanych zdarzeń. 

Edycja zakładu

Jako jedyny bukmacher w Polsce Betcris pozwala swoim klientom na dokonanie edycji ich własnych kuponów. Opcja ta jest dostępna wyłącznie w przypadku kuponów akumulacyjnych. Zarówno tych dotyczących oferty pre-match, jak i tych tyczących się oferty LIVE. W ramach usługi można usunąć wybrane przez siebie zdarzenie (jeśli nie jest rozwiązane), dodać do kuponu nowe lub zmienić to już istniejące. Co więcej, można też zwiększyć stawkę na kuponie (zmniejszenie jej nie jest możliwe). 

Aby można było skorzystać z opcji edycji zakładu, jego końcowy wynik nie może być rozstrzygnięty. Co więcej, każda nierozliczona selekcja w zakładzie musi posiadać opcję cash outu. Jako że są to jedyne wymagania, u bukmachera można edytować również te zakłady, które zaczęły się już rozliczać. Takie, które dotyczą już rozpoczętych spotkań sportowych. 

Wpłaty i wypłaty

Jeżeli chodzi o zasilanie własnego konta w serwisie internetowym Betcris, bukmacher nawiązał w nim współpracę z pośrednikiem płatności Przelewy24. Dzięki temu jest w stanie zaproponować bardzo szeroką paletę płatności internetowych, w tym między innymi tych bezpośrednich, dokonywanych przez konkretny bank, ale też tych odbywających się przy użyciu karty kredytowej. Swoje konto w Betcris można też zasilać przy użyciu BLIKa. 

Sprawa wygląda nieco inaczej jeżeli chodzi o wypłacanie środków. Te są przekazywane na konto bankowe, a tempo ich pojawiania się na nim zależy przede wszystkim od konkretnego banku i czasu księgowania w nim środków. Bukmacher akceptuje zlecone wypłaty w określonych godzinach. Od poniedziałku do piątku robi to w godzinach 9:00-20:00. W weekendy daje sobie na to trzy godziny mniej. 

Aplikacja mobilna Betcris

Klienci aktualnie obstawiają nie tylko z poziomu komputerów stacjonarnych. Coraz częściej wykorzystują do tego swoje urządzenia mobilne. Właśnie dlatego najlepsi bukmacherzy przygotowali dla nich specjalne rozwiązania pozwalające na poprawne wyświetlanie ich serwisu na urządzeniach z mniejszą przekątną ekranu.

Betcris na ten moment nie oferuje tego typu rozwiązań. Nie przygotował mobilnej wersji swojej strony internetowej, ale też aktualnie nie oferuje też aplikacji mobilnej. Można się, że w przyszłości wdroży tego typu rozwiązania. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie się na to zdecyduje. 

Betcris opinie na temat bukmachera

Mimo faktu, że Betcris jest bukmacherem nowym i nie posiadającym dużego stażu, w sieci znaleźć można już pierwsze opinie na jego temat. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, że wielu użytkowników jeszcze nie zdążyło w pełni prześwietlić jego oferty, a on sam znajduje się jeszcze na etapie rozwojowym. 

 

 • "Nie byłem za dobrze nastawiony do tego bukmachera. Na szczęście jednak pozytywnie zaskoczyłem się jego ofertą. Okazało się, że oferuje naprawdę wiele dobrego i daje dostęp do naprawdę ciekawej oferty. Przede wszystkim jest bukmacherem nietypowym i jedynym w swoim rodzaju. Ja naprawdę go polecam!" - Krzysztof. 
 • "Wielu bukmacherów okazało się dla mnie porażką. Może dlatego, że lubię obstawiać własne typy na baseball. Betcris jest jedynym bukmacherem, który tutaj mnie nie zawiódł. Polecam go z całego serca wielbicielom MLB!" - Kamil. 
 • "Bukmacherowi Betcris wiele brakuje do perfekcji. Nie ma swojej aplikacji, kiepsko wygląda na telefonie i nie można u niego obstawiać gier karcianych. Mimo wszystko przekonał mnie do siebie, a teraz bardzo ciężko jest mi przekonać się do kogokolwiek innego. Ja naprawdę polecam. Zwłaszcza że nic nikomu nie szkodzi, by spróbować swoich sił." - Karola. 
 • "W Betcris brakuje mi nieco bardzo pokaźnych bonusów powitalnych. Poza tym wszystkim jest wszystko super - buk spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ja jestem zadowolony i czekam na nowości w jego serwisie." - Gracz0o1.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd