Betgames jak grać żeby wygrywać w gry karciane?

Walka o klienta w świecie bukmacherskim trwa. Konkurencja na tym rynku z roku na rok staje się coraz bardziej zaciekła, a kolejni operatorzy starają się przyciągnąć do siebie typerów nie tylko szeroką ofertą usług, ale i nowymi, ciekawymi funkcjonalnościami dostępnymi w jej ramach. Jedną z nich jest Betgames - usługa jeszcze w Polsce niewidziana, choć od dłuższego czasu święcąca triumfy na arenie zagranicznej. Czym tak właściwie jest i gdzie obecnie można z niej skorzystać? Jakie bonusy są dostępne w jej ramach oraz na czym polegają gry dostępne w jej ramach? Na tym wszystkim zamierzamy się skupić w naszym artykule.

Betgames - co musimy wiedzieć o tej usłudze?

Betgames jest usługą, w której obstawiać możemy symulowane gry karciane, których akcja rozgrywa się w trybie "na żywo". Symulacja przebiega nie na podstawie algorytmu komputerowego (jak to jest na przykład w przypadku sportów wirtualnych, które w ofercie bukmacherów znajdują się już od bardzo dawna), ale przy udziale krupiera - żywej osoby, która dba o przebieg każdego z rozdań i na bieżąco go tłumaczy. W symulacji nie bierze udział żadna osoba poza krupierem - wszystkich graczy biorących udział w grze musimy sobie więc wyobrazić. Z krupierem z kolei możemy się na bieżąco komunikować, oczywiście w zakresie obejmującym funkcjonowanie gier (nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by się z nim przywitać). Wszystko za sprawą czatu, który stanowi integralną część usługi, a który umożliwia rozmawianie nie tylko właśnie z krupierem, ale też z innymi typerami, którzy aktualnie biorą udział w obstawianiu. Jest to ciekawe rozwiązanie, w ramach którego możemy zastanawiać się z innymi nad rezultatami kolejnych spotkań, wspólnie analizować porażki oraz cieszyć się z wygranych.

Co ważne, Betgames jest usługą całkowicie legalną - należy to wyjaśnić, gdyż często jest mylone z grami rodem z kasyna. Trzeba zwrócić uwagę, że tutaj nie bierzemy aktywnego udziału w grach, a jedynie pełnimy rolę obserwatora - patrzymy na ich przebieg, a w międzyczasie obstawiamy wyniki na wybranych etapach zabawy.

jak wygrywać w gry karciane betgames

Betgames to funkcjonalność obecnie dostępna wyłącznie w ramach oferty bukmachera STS, który istnieje na rynku już od 1997 roku i od początku swojego istnienia wykazuje się podążaniem za trendami na rynku, czujnością względem konkurencji oraz czytelnymi i jasnymi zasadami - również w ofercie bonusowej, którą prezentujemy poniżej.

Promocje na Betgames

Już na początku rozmawiania o ofercie bonusowej firmy STS związanej z Betgames należy powiedzieć, że usługa ta jest integralną częścią standardowej platformy STS - dzieli z nią nie tylko konto użytkownika, ale też saldo główne oraz bonusowe. Oznacza to, że większość oferty bonusowej w STS aplikuje się również do oferty Betgames. W jej ramach możemy na przykład wykorzystać bonus powitalny, w ramach którego STS podwaja kwotę naszego pierwszego depozytu, nawet do 1200 złotych. Aby skorzystać z tego bonusu, należy zaznaczyć odpowiedni haczyk wyrażający chęć na to, a dostępny właśnie w formularzu rejestracyjnym na stronie www.STS.pl. Skoro już tam jesteśmy, powinniśmy również skorzystać z ekskluzywnego dla nas kodu BETONLINE, wpisując go w pole z kodem promocyjnym - dzięki niemu już na start otrzymamy 29 złotych za darmo, bez potrzeby dokonywania żadnego depozytu.

STS oferuje również opcję szytą typowo pod Betgames, a skierowaną nie tylko do początkujących typerów, ale też tych, którzy konto bukmachera posiadają od dawna (z uwagi na to nie mogą już skorzystać z oferty powitalnej). W ramach specjalnej promocji, po zgłoszeniu chęci udziału w nim będziemy mieli tydzień na obstawianie Betgames - wszystkie stawki z naszych wygranych kuponów w ich obrębie zostaną zsumowane, a 10% z tej sumy będzie stanowiło naszą wygraną (nie wyniesie ona jednak więcej niż 25 złotych). Świetna sprawa, jeżeli i tak mamy zamiar korzystać z symulacji gier karcianych.

Gry karciane w ramach Betgames - przegląd

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Betgames jest wciąż usługą raczkującą - objawia się to między innymi niewielką ilością gier karcianych obecnie wchodzących w jego skład. W sumie do dyspozycji mamy trzy gry, każda z których rozgrywana jest w trybie "na żywo". Poniżej prezentujemy pokrótce zasady każdej z nich, kładąc nacisk na ich aspekt typerski.

Bakarat

Bakarat to jedna z najciekawszych gier karcianych w ofercie Betgames - głównie za sprawą tego, że w Polsce nie należy do najbardziej znanych. Jej zasady są jednak bardzo proste - bierze w niej udział dwójka graczy, każdy z których otrzymuje po dwie karty. Wygra ten, którego sumaryczna wartość kart będzie bliższa 9. Istnieje w tym kilka zasad:

 • jeżeli wartość sumaryczna ma dwie cyfry, liczy się tylko ta druga (jeżeli mamy zatem 18, liczy się tylko 8);
 • jeżeli wartość sumaryczna dla gracza nie przekracza 5, a dla krupiera 2, dobierana jest trzecia karta;
 • wartość kart od 2 do 9 wynosi dokładnie tyle, ale dla 10 do króla jest równa 0. Wartość asa to z kolei 1.

Z perspektywy obstawiającego, obstawiać możemy remis, albo też wygraną któregoś z graczy. Istnieje też możliwość obstawiania kolejnej karty, która pojawi się na stole. Wyróżnia się trzy etapy rozdania, przed każdym z nich można postawić pieniądze:

 1. krupier wyciąga jedną kartę dla gracza.
 2. krupier wyciąga jedną kartę dla siebie.
 3. krupier wykłada drugą kartę dla gracza i siebie jednocześnie, ewentualnie dobierając trzecią(tylko jeśli zajdzie taka potrzeba).

sts betgames - wygrywanie w grze w pokera

  Wojna

  Wojna to jedna z najbardziej klasycznych i prostolinijnych gier karcianych. W Betgames bierze w niej udział dwójka graczy, każdy z których dysponuje jedną kartą - wygrywa wtedy, gdy jej wartość jest większa od wartości karty przeciwnika. Jeżeli z kolei wartość jest taka sama, dochodzi do "wojny" - tutaj jednak jest ona równoznaczna z wynikiem remisowym. Możemy tutaj obstawiać wygraną któregoś z graczy, albo też remis czy kolejną kartę, która trafi na stół. Sama rozgrywka podzielona jest z kolei na dwa etapy:

  1. krupier wyciąga pierwszą kartę dla gracza.
  2. krupier wyciąga kartę dla siebie - następuje porównanie obu kart i rozwiązanie kuponów.

  Jedno rozdanie w wojnie trwa około 2 minuty - jest to więc najbardziej dynamiczna gra dostępna w obrębie Betgames.

  Poker

  Poker przez wielu jest uważany za króla gier karcianych. Jest również najpopularniejszą grą w ramach Betgames. Bierze w niej udział sześciu graczy. Każdy z nich otrzymuje po dwie karty unikalne dla niego, a na środek stołu trafia pięć kolejnych kart. Z tych wszystkich kart gracze starają się ułożyć jeden z układów (każdy z nich składa się z 5 kart z puli 7):

  • poker królewski - zdecydowanie najlepszy układ; pojawiają się w nim karty tego samego koloru w kolejności od Asa do 10 (dokładnie takiej i tylko takiej);
  • poker - jeden z najlepszych układów, który ma takie same założenia, ale nie rozpoczyna się od asa (tylko - dajmy na to - od króla);
  • kareta - układ, w którym mamy do czynienia z czterema kartami o dokładnie takiej samej wartości (na przykład czterema trójkami);
  • full house - połączenie jednej trójki i jednej pary (wyjaśnienie tych układów - poniżej);
  • kolor - wszystkie karty mają ten sam kolor, ale nie występują w kolejności;
  • strit - wszystkie karty występują w kolejności, ale nie mają tego samego koloru;
  • trójka - trzy karty w układzie posiadają tę samą wartość;
  • dwie pary - w układzie tym mamy do czynienia z dwiema parami;
  • para - układ, w którym mamy jedną parę kart o tej samej wartości, na przykład dwie dwójki;
  • wysoka karta - stosunkowo najgorszy, ale też rzadko występujący układ, w którym... nie ma układu. Nic się ze sobą nie łączy ani nie współgra.

  Powyżej przedstawione układy uporządkowane zostały od najsilniejszego po najsłabszy. Wygrywa ten gracz, który posiada najmocniejszy. Obstawiać możemy tutaj nie tylko wygranego gracza, ale też wygrany układ. W tym pierwszym przypadku nieważne jest, jakim układem wygra gracz - ważne, że wygra. W drugim z kolei nie liczy się gracz - znaczenie ma tylko to, który z układów okaże się zwycięski. Warto wspomnieć, że unikalną formę może przybrać as - nie tylko jest najwyższą z możliwych kart, ale też może przybrać formę... najniższej (jedynki). Ma to znaczenie w tworzeniu kolejnych układów. Wartym zaznaczenia jest również fakt, że zawsze najwyższym kursem będzie się cechował najmocniejszy, ale i najsłabszy układ. Dzieje się tak dlatego, że oba są bardzo ciężkie do osiągnięcia. Remis w pokerze zdarza się stosunkowo często, gdy obaj gracze mają ten sam układ - wtedy brane pod uwagę wartości części składowych układu. Jeżeli dwaj gracze będą mieli pokera królewskiego, wtedy obaj wygrają - dzieje się to jednak niesłychanie rzadko. Jedno rozdanie w pokerze potrafi trwać nawet 5 minut i podzielone zostało na cztery etapy:

  1. krupier rozdaje dwie karty unikalne dla każdego gracza;
  2. krupier kładzie trzy pierwsze karty wspólne na środku stołu;
  3. krupier dokłada czwartą kartę wspólną na środek stołu;
  4. krupier dokłada piątą, a zarazem ostatnią kartę wspólną na stół.

  Jak widać po schemacie, już na drugim etapie rozgrywki istnieje możliwość ułożenia składającego się z pięciu kart układu. Już wtedy może zakończyć się cała rozgrywka - stanie się tak, jeżeli któremuś z graczy uda się ułożyć najwyższy układ (poker królewski) - żaden z innych graczy nie będzie w stanie go pobić, więc dalsze kontynuowanie zabawy po prostu nie będzie miało sensu.

   Czy w Betgames można wygrywać duże pieniądze?

  Jeżeli wiemy już jak grać w pokera czy inne gry karciane, możemy śmiało przystąpić do rozgrywki w STS. Betgames to nie tylko nowa, ale i bardzo interesująca propozycja dla osób, które uwielbiają zakłady wzajemne. Jest to usługa, która nadaje powiewu świeżości światu bukmacherskiemu, a jednocześnie wypełnia w nim pewną lukę - lukę pojawiającą się u osób zainteresowanych klasycznym sportem, w którym spotkania rozgrywają się regularnie, ale w dużych odstępach czasu (na przykład co tydzień). W Betgames grać możemy codziennie, o dowolnej porze dniaPamiętajmy jednak, że usługa jest wciąż w fazie pilotażowej i nie jest tak rozbudowana, jak mogłaby być - wytycza jednak bukmacherom, nie tylko STS, drogę do rozbudowania ich oferty. Możemy śmiało przypuszczać, że coś na jej kształt pojawi się również w palecie usług konkurencyjnych operatorów. Być może szybciej, niż każdy by się spodziewał.

  Darmowe typowanie gier karcianych z kodem BETONLINE na www.STS.pl

  .

  Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Oglądaj mecze legalnie za darmo w HD!
   Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonusy dla nowych graczy
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
  STS