Zalety i wady bukmachera Fuksiarz - czy warto u niego obstawiać?

Fuksiarz to bukmacher, który w grudniu 2020 roku pozyskał swoją licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju, a który już kilka miesięcy później (przełom lutego i marca) wystartował z własnym serwisem internetowym, zapraszając tym samym klientów do aktywnego zawierania zakładów w jego obrębie. Jako że w Internecie istnieje już od roku, warto przyjrzeć się, czy aktualnie warto się u niego zarejestrować i obstawiać własne typy bukmacherskie właśnie u niego.

Od razu warto wspomnieć, że z uwagi na szybki start, Fuksiarzowi sporo brakowało już po wystartowaniu. Szybko jednak się rozwinął i niemal błyskawicznie w wielu aspektów dogonił całą swoją konkurencję. Dziś stanowi więc realną alternatywę również dla bukmacherów solidnych i doświadczonych, działających na naszym rynku już od ponad dwudziestu lat.

Najważniejsze zalety bukmachera Fuksiarz

Podobnie jak wszyscy bukmacherzy online prowadzący swoją działalność tak w Polsce, jak i zagranicą, Fuksiarz posiada swoje mocne strony, wokół których koncentruje swój rozwój i w których upatruje źródła swoich nowych klientów. Widać jest, że kładzie silny nacisk na rozwój - to on jest jego priorytetem. Fuksiarz nie inwestuje w sponsoring (jedyną organizacją, którą aktualnie wspiera jest Polska Federacja Padla), ale w rzeczy, które mają realne odbicie w doświadczeniu klientów powiązanym z jego serwisem internetowym.

Szeroka oferta na zakłady sportowe

Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy stawiają przede wszystkim na różnorodność i szerokość swojej własnej oferty. U bukmachera Fuksiarz rejestracja daje nam możliwość sięgnięcia po praktycznie każdą dyscyplinę sportu, która cieszy się jakąkolwiek popularnością. Buk pod tym względem rozwija się bardzo szybko - na przestrzeni zaledwie roku swoją ofertę wzbogacił o początkowo niedostępny e-sport, ale i wiele niszowych dyscyplin, które mimo niewielkiej popularności wciąż przyciągają do siebie spore rzesze klientów.

fuksiarz oferta bonusów

Do najważniejszych w Fuksiarzu dyscyplin sportu zaliczyć można:

piłkę nożną, której wagę poniekąd narzuca polski rynek. W końcu jest ona najpopularniejszą dyscypliną w Polsce. Widać jest, że buk nadaje jej priorytet - zwłaszcza że swoją twarzą uczynił Krzysztofa Stanowskiego, który z tą właśnie dyscypliną powiązany jest najbardziej,

  • siatkówka, którą Fuksiarz również “lubi”, a w obrębie której można u niego obstawiać bardzo wiele spotkań - tak na arenie polskiej, jak i międzynarodowej,
  • hokej na lodzie - Fuksiarz jest jednym z bukmacherów, którzy przykładają wagę do hokeju. Daje możliwość obstawiania wiele turniejów w jego obrębie, często z bardzo atrakcyjnymi kursami oraz bogatą selekcją rynków bukmacherskich do wyboru.

Z oferty bukmachera Fuksiarz możemy korzystać tak przedmeczowo (spotkania pojawiają się w niej niesamowicie szybko, praktycznie od razu po ich zapowiedzeniu, a większość kolejek piłkarskich można obstawiać z dwukolejkowym wyprzedzeniem), jak i na żywo. W tym drugim przypadku można śmiało powiedzieć, że oferta na hokej wyróżnia tego operatora na tle innych zdecydowanie najbardziej.

Dostępność wszystkich usług dodatkowych na rynku

Choć Fuksiarz nie posiadał tego w swojej ofercie przy starcie swojego serwisu internetowego, aktualnie pozwala on swoim klientom sięgać po obie usługi dodatkowe, które są dostępne u wszystkich graczy polskiej sceny bukmacherskiej. Mowa tutaj o:

  • sportach wirtualnych, które polegają na obstawianiu fikcyjnych, opracowanych w całości przez komputer rozgrywek w kilku dyscyplinach, w szybkiej formule, z zaledwie kilkominutowym oczekiwaniem na rozwiązanie każdego kolejnego zakładu,
  • grach karcianych, w obrębie których u bukmachera tego można aktualnie obstawiać poker i blackjacka. Są one dostarczane przez świetny podmiot TVBet, a prowadzone na żywo przez prawdziwą krupierkę. Bazują więc na szczęściu, a nie na algorytmach.

Obie z wyżej wspomnianych usług są dostępne dla każdego klienta całodobowo, każdego dnia tygodnia. Obie narzucają szybkie tempo zakładów, któremu możemy, ale wcale nie musimy się poddać. Obie też są aktualnie rozwijane przez bukmachera. Można więc z dużą pewnością przypuszczać, że w ich obrębie pojawi się jeszcze sporo gier. Tak karcianych, jak i wirtualnych.

Świetna i mało wymagająca oferta promocyjna

Jedną z największych zalet są u bukmachera Fuksiarz bonusy i promocje, które pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać posiadany przez siebie budżet. Fuksiarz swoją ofertę promocyjną bazuje przede wszystkim na cashbacku, a zatem na tak zwanych “bezpiecznych zakładach” - jest w stanie oddać swoim klientom część stawki za postawiony zakład, jeśli ten okaże się przegrany.

Na tej zasadzie działa w Fuksiarz bonus powitalny, którego bukmacher kieruje wyłącznie do swoich nowych klientów, a który oferuje zwrot 50% stawki (do 500 złotych przy zakładzie za 1000 złotych), jeśli ich pierwszy zakład okaże się nietrafiony. Tak też działa główna promocja o nazwie Cashback bez limitu, w ramach której bukmacher jest w stanie zwrócić nawet 500 złotych za każdy zawierany u niego zakład, bez limitu. Z tym jednak, że tutaj procent zwrotu jest różny (7% w przypadku kuponu pojedynczego, 10% w przypadku tego podwójnego, a 12% - w przypadku kuponu wielokrotnego).

Największym plusem wszystkich bonusów oferowanych przez Fuksiarza jest fakt, że proponowane one są na jasnych i czytelnych warunkach. Nie wymagają one obrotu, a pozwalają one zarządzać otrzymywanymi za ich pośrednictwem środkami w absolutnie dowolny sposób. Co więcej, jedynym warunkiem w ich przypadku jest zwykle kurs minimalny. To sprawia, że z oferty promocyjnej korzysta się tu przyjemnie i wie się, czego można się po niej spodziewać. Transparentność zaś jest tutaj bardzo wskazana.

Doskonałe podejście do systemów płatności

Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy bardzo elastycznie podchodzą do systemu płatności we własnym serwisie internetowym. Wpłat u niego można dokonywać na wiele sposobów. Sięgniemy tu nie tylko po kartę płatniczą czy system BLIK, ale też aż po czterech różnych pośredników płatności - firmy dotpay, PayU, tpay oraz Przelewy24. Jeżeli więc z jakichś powodów ufamy bardziej którejś z nich, tutaj będziemy w stanie wykorzystać jej usługi celem dokonania wpłaty. Oczywiście bezprowizyjnej i natychmiastowej, z limitem minimalnym wynoszącym zaledwie 1 złotych.

Plusem Fuksiarza jest także model dokonywania wypłat. Choć te - zgodnie z polskim prawem - muszą wpływać na konto bankowe należące do klienta, ich akceptacja odbywa się w systemie całodobowym, a przesyłanie - również przy użyciu pośredników szybkich płatności. W przypadku wielu banków (ale nie wszystkich, co należy mieć na uwadze i co wynika z możliwości technicznych) wypłata pojawia się więc na koncie w zaledwie kilka minut od jej zlecenia. Pod tym względem Fuksiarzowi nie można mieć nic do zarzucenia.

Bolączki bukmachera Fuksiarz

Z uwagi na niewielki staż i idące w parze z nim nieduże doświadczenie na polskim rynku, bukmacher Fuksiarz nie jest operatorem idealnym (takich tak właściwie w Polsce nie ma - i być nie może). Wciąż istnieje kilka rzeczy, które mógłby poprawić w funkcjonowaniu swojego serwisu internetowego, by był dla swoich klientów opcją atrakcyjniejszą i na pewno chętniej wybieraną. Jakie są więc jego bolączki? Te wybrane przedstawiamy poniżej.

Brak programu lojalnościowego - coraz więcej polskich operatorów zakładów wzajemnych zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale też zachowywanie przy sobie tych najbardziej lojalnych. Programy lojalnościowe wciąż jednak nie są powszechne na polskim rynku. Wprowadzając takowy Fuksiarz miałby szansę się wyróżnić. Jeśli przygotowałby solidny program lojalnościowy, na pewno przyciągnąłby więcej klientów. Zwłaszcza że jedynym solidnym jego rywalem na tym polu byłaby Fortuna.

Niedopracowana aplikacja mobilna - jest to największy problem bukmachera Fuksiarz. Po pierwsze, jego aplikacja nie jest oferowana użytkownikom urządzeń z systemem iOS na pokładzie - a tych jest w Polsce całe mnóstwo. Po drugie zaś, nie jest wyposażona w pewne funkcjonalności, które u większych bukmacherów już od jakiegoś czasu są standardem. Chodzi tutaj między innymi o powiadomienia PUSH, ale też o logowanie przy użyciu danych biometrycznych. Z pewnością buk ten ma na tym polu wiele do zrobienia.

Niedostępność darmowych transmisji na żywo - klienci coraz częściej szukają w bukmacherach nie tylko możliwości obstawiania, ale też otrzymania dodatkowych informacji i pomocy z nim związanych. Lubią, jak bukmacherzy online publikują wiadomości sportowe, liczne statystyki i podpowiedzi związane z obstawianiem. Przede wszystkim jednak pożądają darmowych transmisji spotkań sportowych - i wielu bukmacherów już je oferuje. Są one świetną pomocą przy obstawianiu w formule “na żywo” i na pewno czymś, na polu czego bukmacher mógłby się wyróżnić. Zwłaszcza inwestując w licencję na ligi, których nie ma u konkurencji.

Usługi świadczone wyłącznie przez Internet - wbrew wszelkim pozorom, Polacy są tradycjonalistami. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie. Lubią obstawiać nie tylko przez Internet, ale też stacjonarnie - zwłaszcza ci dorośli, niebędący do końca za Pan brat z technologią. Fuksiarz aktualnie nie prowadzi żadnego stacjonarnego punktu przyjmowania zakładów. Nie posiada też na to licencji. Otwarcie takowych z pewnością byłoby czymś mile widzianym z punktu widzenia polskiego obstawiającego.

Czy warto obstawiać zakłady u bukmachera Fuksiarz?

Fuksiarz jest bukmacherem, który - pomimo niewielkiego stażu - ma bardzo wiele do zaoferowania. Ranking bukmacherów, jaki opracowują Eksperci pokazuje jasno, że jest to frima już licząca się na rynku. Faktem jest, że nie jest podmiotem idealnym (takiego na polskim rynku nie ma). Jak jednak świadczą pojawiające się na temat bukmachera Fuksiarz opinie, posiada on wiele mocnych stron, w tym solidną ofertę główną, świetne bonusy bukmacherskie, szybko rozwijający się serwis internetowy i transparentność. Można go więc śmiało określić mianem godnej alternatywy dla wielu bardziej doświadczonych bukmacherów. Alternatywy, u której własne konto z pewnością pozwoli nam mieć większy wybór tak jeśli chodzi o kursy, jak i dostępne dla nas spotkania do obstawiania.

Nowa oferta darmowych bonusów na www.Fuksiarz.pl

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd