Ranking legalnych bukmacherów online. Na co warto zwrócić uwagę?

W 2021 roku na polskim rynku bukmacherskim działa szesnaście legalnych firm dysponujących licencją Ministra Finansów. Wiele wskazuje na to, że w nadchodzących miesiącach kolejne firmy otrzymają taką licencję. Gracze, którzy zastanawiają się nad założeniem swojego pierwszego konta bukmacherskiego często doświadczają trudności z wyborem. Przy wyborze serwisu bukmacherskiego pomocny może się okazać rzetelny ranking legalnych bukmacherów online. 

Jakie kwestie warto wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera?

Głównym wyznacznikiem tego, który serwis bukmacherski będzie dla nas najlepszy, są nasze indywidualne oczekiwania. Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom graczy. W ofercie bez trudu znajdziemy kilkadziesiąt dyscyplin, możliwość obstawiania zakładów na żywo, a także popularne sporty wirtualne. Być może jednak interesują Cię konkretne wydarzenia sportowe? W takim razie możesz przeprowadzić rekonesans po interesującym Cię serwisie. Nie trzeba dysponować kontem, aby swobodnie przeglądać dostępne w ofercie zakłady. 

Świetnym przykładem, którym warto się tutaj posłużyć, są zakłady bukmacherskie na esport, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Niemal każdy legalny bukmacher online posiada ofertę na najważniejsze dyscypliny, takie jak: Counter Strike: GO, League of Legends czy DOTA 2. Jednak tylko nieliczni bukmacherzy mogą pochwalić się wyborem kilkunastu dyscyplin oraz możliwością oglądania streamów z ważnych turniejów. Innym przykładem jest popularny w Polsce żużel, który nie zawsze znajduje się w ofercie bukmachera. 

Czy wybrany bukmacher online na pewno jest legalny?

Zanim przejdziemy do rejestracji konta w serwisie bukmacherskim, w pierwszej kolejności warto upewnić się, że wybrany przez nas serwis jest legalny. W Polsce na dzień dzisiejszy funkcjonuje 15 bukmacherów online dysponujących ważną licencją Ministra Finansów. Tylko za ich pośrednictwem można obstawiać zakłady bukmacherskie w sposób legalny.

Warto przestrzec przed zagranicznymi serwisami, które uporczywie naruszają przepisy ustawy hazardowej i próbują dotrzeć ze swoją ofertą do graczy z Polski. Istnieje prosty sposób, który pozwala na zweryfikowanie legalności serwisu bukmacherskiego. Legalni bukmacherzy online w Polsce świadczą swoje usługi na stronach z rozszerzeniem „pl”, tymczasem zagraniczne serwisy zawsze będą zarejestrowane na zagranicznej lub międzynarodowej domenie. 

Gdzie znajdziemy aktualny ranking legalnych bukmacherów?

W sieci bez trudu znajdziemy duże serwisy poświęcone tematyce bukmacherskiej. Znajdziemy w nich wiele cennych informacji na temat rynku legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Miejscem godnym polecenia jest serwis Zapytajbukmachera.pl, na którym znajdziemy na bieżąco uzupełniany ranking legalnych bukmacherów online w Polsce. Dostępne są również obszerne recenzje oraz opinie ze strony klientów, dzięki czemu, można łatwo sprawdzić, czy dany serwis sprosta naszym oczekiwaniom. Na zakończenie warto także dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeden gracz posiadał konto bukmacherskie w kilku miejscach.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Nowa oferta bonusów w Betfan
    Najlepsze darmowe bonusy na www.betfan.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS