Obstawianie niższych lig piłkarskich w Polsce

W naszym kraju - podobnie jak w każdym innym - największą popularnością jeżeli chodzi o piłkę nożną cieszą się najwyższe klasą rozgrywki piłkarskie. Miliony Polaków śledzą zmagania w polskiej Ekstraklasie, ale i 1. Lidze. Tymczasem polski futbol to nie tylko dwie ligi, ale i wiele innych, niższych pod względem poziomów. Co jeśli to właśnie je chce się obstawiać? Którzy bukmacherzy online pozwalają właśnie na to? Na co zwrócić uwagę chcąc obstawiać je skutecznie? O tym wszystkim porozmawiamy w dzisiejszym poradniku.

Oferta na niższe ligi piłkarskie w Polsce - jak nisko sięga?

Polski system ligowy zakłada obecność kilku szczebli lig, na przestrzeni których piłkarze mniej i bardziej profesjonalni są w stanie rywalizować o obecność wyżej, a w końcu i dojście do najwyższej w Polsce Ekstraklasy. Tak naprawdę jednak nie każdy wie, że polscy bukmacherzy nie mogą pokrywać swoją ofertą każdej z nich. Wszystko ze względu na zakaz, jaki narzucił na nich Polski Związek Piłki Nożnej, a jaki zabronił zakładów bukmacherskich w obrębie lig niższych niż IV oraz lig juniorskich. Ma on trochę sensu, gdyż w ich przypadku trudniej jest kontrolować to, czy wszystko przebiega w zgodzie z przepisami. Oczywiście najlepsi bukmacherzy, ale i ci nieco gorsi, musieli zastosować się do zaleceń pod rygorem utracenia licencji na oferowanie również najwyższych klasą rozgrywek.

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu niższych poziomem lig w Polsce?

Obstawianie niższych poziomem lig piłkarskich w Polsce wymaga zgoła odmiennego podejścia od tego, które wymagane jest przy chęci typowania spotkań polskiej Ekstraklasy czy 1. Ligi. Tutaj bowiem najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie. Oczywiście, można polegać na intuicji - jest to jednak coś, co nie jest polecane i co nie sprawi, że zakłady bukmacherskie będą nie tylko przyjemne, ale i takie z potencjałem na przyniesienie rzeczywistych korzyści. Na co zatem zwrócić uwagę przy obstawianiu? Poniżej - kilka najważniejszych rzeczy.

  • Znalezienie należytego źródła informacji - im niższa jest liga, jaką planuje się obstawiać, tym ciężej jest o informacje na temat spotkań sportowych w jej obrębie. Te są zaś ważne do budowania doświadczenia i skuteczności w obstawianiu. Informacji warto szukać na stronach internetowych poszczególnych zespołów biorących udział w rozgrywkach, ale i mniejszych portalach internetowych poświęconych właśnie niższym ligom. Warto sięgać po wszystko, a przede wszystkim to wszystko sprawdzić jeszcze zanim zacznie się obstawianie i wybierze się bukmachera. Wtedy też będzie się miało pewność, że typowanie będzie miało sens.
  • Wybranie odpowiedniego bukmachera - wybór właściwego bukmachera to podstawa w obstawianiu niższych lig. Nie wszyscy bukmacherzy online są tymi, którzy oferują możliwość obstawiania każdej ligi - zanim więc dokona się rejestracji, warto zapoznać się z ofertą i przekonać się, czy rzeczywiście będzie się w stanie typować to, co ma się zamiar typować.

betcris obstawianie piłki nożnej

  • Analiza bukmacherska - jest to jeden z tych elementów, które łączą obstawianie niższych lig z typowaniem tych najwyższych poziomem. Umiejętnie przeprowadzona analiza bukmacherska jest w stanie uczynić każdy zakład rozsądniejszym i po prostu posiadającym potencjał do tego, by przynieść odpowiednio dużo korzyści. Choć w przypadku lig niższych znacznie ciężej jest jej dokonać, z pomocą mogą przyjść legalni bukmacherzy, którzy często publikują w swoich serwisach przydatne statystyki, a nawet najnowsze doniesienia z niższych lig.
  • Wybór odpowiednich rynków na zakłady bukmacherskie - w przypadku niższych lig krajowych znacznie bardziej opłacalne jest inwestowanie w mniej standardowe rynki bukmacherskie. Nie tylko ze względu na wyższe kursy, jakimi są one opatrywane, ale przede wszystkim ze względu na nieprzewidywalność wyników. Często wyniki te układają się wbrew temu, co każą sądzić jakiekolwiek statystyki. Te zaś bywają bardziej przewidywalne i to wokół nich warto budować własną taktykę na zakłady bukmacherskie.

Bukmacherzy online z najlepszą ofertą na niższe ligi krajowe

Choć ligi niższego szczebla cieszą się w naszym kraju oczywistym i widocznie mniejszym zainteresowaniem od ich większych odpowiedników, wciąż znajdują swoje rzesze fanów i obstawiających, którzy chcieliby je obstawiać. Którzy legalni bukmacherzy w najlepszy sposób radzą sobie z ich pokrywaniem?

eWinner - najlepsza oferta na II ligę

Bukmacher online eWinner jest operatorem zakładów wzajemnych, który w zdecydowanie najlepszy sposób podchodzi do II Ligi Polskiej. Wynika to poniekąd z możliwości, jakie daje mu bycie tytularnym sponsorem tych właśnie rozgrywek. Obstawiać można u niego każde spotkanie rozgrywane w tej lidze. Co jednak najważniejsze - poza płatnym serwisem internetowym - eWinner stwarza jedyne miejsce do oglądania darmowych transmisji meczów w ramach II Ligi. Udostępniane są one w obrębie jego aplikacji mobilnej. Sprawiają one, że obstawianie meczów "na żywo" jest u niego jeszcze ciekawsze, a na pewno korzystne dla użytkowników.

Poza II Ligą eWinner posiada w swojej ofercie również ligę trzecią. Pomija jednak ligę IV, która aktualnie nie znajduje się w sferze jego zainteresowań.

Fortuna i STS - pełen pakiet

Zarówno bukmacher Fortuna, jak i STS - a zatem po prostu najlepsi bukmacherzy w Polsce - oferują możliwość obstawiania każdej ligi, którą mogą zawrzeć w swojej ofercie. Rozgrywki aż do 3. ligi pokrywają w sposób bardzo kompleksowy, pozwalając na obstawianie większości rozgrywanych w ich ramach spotkań, a wiele spośród nich prezentując w swojej ofercie LIVE. Rozbieżności w ich przypadku są widoczne przede wszystkim w ofercie na IV ligę, która podzielona jest na okręgi (większość z nich odpowiada województwom). Tutaj ci legalni bukmacherzy podchodzą do spotkań bardziej wybiórczo, swoją ofertę koncentrując wokół tych cieszących się największym zainteresowaniem wśród odbiorców. Przez to właśnie ich oferta często diametralnie różni się od siebie. Jakkolwiek by ona nie wyglądała, jest ona jednak szalenie konkurencyjna względem pozostałych działających na naszym rynku operatorów.

Nowa oferta darmowych bonusów na www.eFortuna.pl


.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

    Pokaż więcej postów
    Zgłoś błąd