Najciekawsze Nowe Automaty Futbolowe

Pasjonuje cię piłka i jesteś zapalonym kibicem? Nie poprzestawaj na oglądaniu meczów w telewizji. Zabaw się na tych automatach online o tematyce piłkarskiej i wygrywaj nagrody. Te automaty zostały stworzone specjalnie dla fanów futbolu. Zobacz cztery propozycje najciekawszych nowych slotów jakie oferuje polskie kasyno online, z którymi poczujesz sportowe emocje na całego. Pamiętajmy jednak, że w Polsce gry hazardowe są niestety nielegalne.

Nowe sloty piłkarskie online

Oto, jakie najciekawsze automaty futbolowe zapewniają wypłacalne kasyna internetowe.

  • Football Mania

To dość klasyczny slot, z symbolami na które składają się gwizdek sędziego puchary, czy piłkarska bramka. Ciekawym dodatkiem jest tutaj Football Bonus, czyli bramka do której zbieramy kombinacje piłek, pozwalająca na zdobycie dodatkowych nagród. Ten automat od dewelopera Wazdan zapewnia niezłe szanse na wygraną z RTP wynoszącym 96.59%. Maksymalna wygrana wynosi tu stawka x1000, a zmienność należy do wysokich. 

  • Football: Champions Cup

W naszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć też gry NetEnt. Ten szwedzki deweloper w automacie Football: Champions Cup pozwoli ci wybrać ulubioną drużynę narodową (jest też Polska!), którą poprowadzisz do tryumfu. To slot o pięciu bębnach i trzech rzędach, z interaktywną grą bonusową w strzelanie rzutów karnych. Wybierasz tu róg bramki w który chcesz strzelić, albo których chcesz bronić, a jeśli ci się uda, możesz liczyć na dodatkowe nagrody. Tytułowy puchar można zdobyć grając z bonusem darmowych spinów, który pozwoli ci wygrać nawet stawka x500.

  • Kick Off

To inny automat piłkarski od Wazdan, który jest jedną z najbardziej unikatowych gier dewelopera. Zamiast tradycyjnych bębnów, mamy tutaj trzech piłkarzy z trzema piłkami, którzy reprezentują symbole. Po prawej stronie głównego pola gry znajduje się tabela z piłkami, pokazująca kombinacje i potencjalne wygrane. Choć brzmi to całkiem skomplikowanie, to wcale nie jest trudne i wystarczy zakręcić kilka spinów, aby poznać zasady gry. Standardowa zmienność i RTP wynoszące 96,42% sprawiają, że jest to automat dla osób, które wolą ograniczone ryzyko.

  • Football Glory

Ten automat od Yggdrassil z pewnością zadowoli największych fanów futbolu. Choć pod względem konstrukcji wygląda dość klasycznie, to ma wiele piłkarskich funkcji dodatkowych. Przykładem może być pasek gwiazdy futbolu, którego wypełnienie przeniesie nas do bonusowej gry z darmowymi spinami. Przy zmienności średniej do wysokiej i RTP wynoszącym 96,1%, maksymalna wygrana może wynieść nawet 500 tysięcy euro. 

Podsumowując

Jeśli jesteś fanem futbolu, sprawdź te automaty udostępniane przez rekomendowane kasyna online. Zapewniają nie tylko mnóstwo piłkarskich emocji, a być może przy okazji zdobędziesz świetne wygrane. Wszystkie te gry dostępne są w języku polskim, a dodatkowo w pełni przystosowano je do urządzeń mobilnych. Zostań napastnikiem i ustrzel jackpot teraz!

Uwaga! Wszystkie informacje zawarte w tym artykule są kierowane wyłącznie do osób mieszkających w krajach, w których hazard jest legalny. W Polsce gry hazardowe są zabronione.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Nowa oferta bonusów w Betfan
    Najlepsze darmowe bonusy na www.betfan.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS