Grosik na ławce

10.03.2018 17:58

Kamil Grosicki nie dostał szansy gry w sobotni meczu ligowym pomiędzy Hull City a Norwich City FC. Drużyna Polaka wygrała po emocjonującym meczu 4:3!

Popularny "Grosik" spisał się bardzo słabo w ostatnim pojedynku przeciwko Millwall i prawdopodobnie właśnie dlatego Nigel Adkins postanowił umieścić go na ławce rezerwowych.

Pomocnik reprezentacji Polski nie wystąpił w sobotnim meczu nawet przez minutę. Mimo że Hull City do przerwy przegrywało 2:3, w drugiej połowie nie straciło żadnego gola, natomiast zdobyło dwa.

"Tygrysy" zajmują 20. miejsce w Championship i w każdej kolejce musi walczyć o punkty, by obronić się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Jeżeli wierzyć brytyjskim mediom, Grosicki nie ma obecnie zbyt wielkich szans na grę w pierwszym składzie swojego klubu.