Forbet najlepszy bukmacher online w Polsce

Forbet jest stosunkowo młodą firmą na polskim rynku bukmacherskim. W 2016 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów i od tamtego czasu świadczy swoje usługi, obejmujące punkty naziemne i grę online. Pomimo krótkiej obecności wśród krajowej konkurencji, bukmacher zdążył już zapracować na sporą popularność, a jego rozwój przebiega bardzo dynamicznie.

Ambasadorzy Forbet i sponsoring

Firma od początku stawia na zwiększenie swojej rozpoznawalności. Do akcji promocyjnych zaangażowała znajome twarze polskiego sportu, takie jak: Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz czy Andrzej Fonfara. Stawkę ambasadorów uzupełnia ponadto Bożydar Iwanow - znany telewizyjny dziennikarz sportowy.

Forbet realizuje swoje strategie marketingowe także poprzez rozbudowane działania sponsoringowe. Jest bowiem sponsorem tytularnym żużlowego Forbet Włókniarza Częstochowa oraz sponsorem głównym zespołów piłkarskich Śląska Wrocław i ŁKS Łódź. Współpraca jest prowadzona ponadto z wieloma innymi podmiotami, do których zaliczają się między innymi Motor Lublin, Odra Opole, GKS Tychy czy reprezentacja Polski w AMP Futbolu. 

Oferta zakładów bukmachera Forbet

Duża ilość dostępnych do typowania zdarzeń to z pewnością spora zaleta tego bukmachera. Oprócz oferty najpopularniejszych dyscyplin sportowych, znaleźć można bowiem liczne zakłady specjalne, e-sport i wiele innych rozgrywek, wliczając w to regionalne ligi piłkarskie w Polsce. Wiele z tych wydarzeń jest dostępnych w trybie live, wzbogaconym transmisjami wideo lub statystykami na żywo. Dodatkowo Forbet oferuje szeroką gamę sportów wirtualnych, obejmującą piłkę nożną, koszykówkę, tenis oraz wyścigi koni i psów. 

Forbet to darmowe bonusy bez depozytu

Dla osób, które założą swoje konta w serwisie internetowym, przygotowano promocje od depozytu. Pierwsza wpłata pozwala zwiększyć środki o 100% do maksymalnej kwoty 400 złotych. Druga zaś powiększa wpłatę o 75% do kwoty 400 złotych, a trzecia o 50% również do 400 złotych. Łączna wysokość przyznanego bonusu może zatem wynieść 1200 złotych. Przed wypłatą należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytu po minimalnym kursie 2,00, a także czterokrotnego obrotu bonusu poprzez zawarcie kuponów z przynajmniej 3 zdarzeniami o kursie 1,30 lub wyższym. 

Poza bonusami od wpłaty oferowane są inne promocje, takie jak prezent urodzinowy. Jest on przyznawany w postaci doładowania konta gracza kwotą 20 złotych. Ponadto dostępne są specjalne oferty czasowe, związane z aktualnymi wydarzeniami sportowymi i bonus bez depozytu w wysokości 50 PLN. 

Wpłaty i wypłaty

Bukmacher nie ma wygórowanych wymagań dotyczących wpłat i wypłat. Minimalna kwota doładowania konta wynosi bowiem jedynie złotówkę. Taka sama kwota jest również dolnym limitem wypłaty. Wszystkie płatności można zrealizować poprzez PayU, Dotpay, Tpay, Paysafecard i karty płatnicze. 

Obsługa klienta

Forbet posiada trzystopniowy system kontaktu gracza z obsługą. Najszybszym i podstawowym sposobem uzyskania pomocy jest livechat, dostępny w każdym dniu tygodnia, od 8:00 do 24:00. Poza tymi godzinami można skorzystać z formularza zgłoszeniowego, udostępnionego na stronie internetowej. Dodatkową formą kontaktu jest zaś bezpośrednia wiadomość e-mail do jednego z trzech działów firmy. 

 

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Nowa oferta bonusów w Betfan
    Najlepsze darmowe bonusy na www.betfan.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS