Fame MMA 8 typy bukmacherskie i pewniaki na galę

Już w tę sobotę, 21 listopada 2020 roku rozpocznie się ósma z kolei gala Fame MMA - federacji Mieszanych Sztuk Walki, która zasłynęła z angażowania w kolejne pojedynki osób powiązanych z polskim showbiznesem, sceną influencerską i - ogólnie - gwiazdorstwem. Również i w tej edycji można liczyć na mnóstwo emocji i znanych twarzy - typujący z kolei mogą śmiało spodziewać się mnóstwa opcji do obstawiania. W tym wpisie przedstawimy nasze typy na Fame MMA 8, ale i zaprezentujemy podstawowe informacje na temat kursów, miejsc do obstawiania tej imprezy oraz tego, kto w tej jej edycji uchodzi za "pewniaka".

Fame MMA 8 - lista walk oraz kursy na każdą z nich

W ramach ósmej gali Fame MMA 8 rozegrane zostanie dziesięć pojedynków, z "wisienką na torcie" w postaci walki wieczoru - pojedynku między Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem. Jest on o tyle interesujący, że zakłada walkę dwóch mężczyzn kompletnie niepowiązanych ze światem MMA. Mimo więc, że na pewno nie będzie tutaj profesjonalnie i zawodowo, z pewnością będzie nieprzewidywalnie i emocjonalnie. Zwłaszcza, że obaj panowie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Poniżej prezentujemy wszystkie walki, które obejrzymy w ósmej gali Fame MMA, wraz z towarzyszącymi im kursami:

 • Kasjusz "DonKasjo" Życiński (1,33) vs Marcin "El Testosteron" Najman (2,90).
 • Piotr "Szeli" Szeliga (1,90) vs Piotr "Bestia" Piechowiak (1,75).
 • Zusje Astafiewa (1,37) vs Dagmara Szewczyk (2,70).
 • Piotr Pająk (1,37) vs Alan "Alanik" Kwieciński (2,70).
 • Michał "Sobota" Sobolewski (2,70) vs Filip "Filipek" Marcinek (1,37).
 • Paweł "Tybori" Tyburski (1,35) vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi (2,80).
 • Amadeusz Roślik (K1) (1,48) vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (K1) (2,35).
 • Maciej "Szewcu" Szewczyk (3,80) vs Gamou Fall (1,20).
 • Mariusz "Hejter" Słoński (3,30) vs Patryk "Mortalcio" Baran (1,25).
 • Kacper Błoński (1,35) vs Marcin Dubiel (2,80) - walka wieczoru.

fame mma sts

Typy bukmacherskie na Fame MMA 8 - najgorętsze walki

Zastanawiając się nad tym, co typować w Fame MMA 8 należałoby zacząć od tego, jak tak właściwie do tego podejść. Najlepiej jest skupić się w tym na pojedynkach największych sław - to one są najłatwiejsze do przeanalizowania i to w nich będziemy mogli być najbardziej świadomi własnych decyzji.

Najwięcej emocji w Fame MMA 8 wzbudza, a jakże, walka wieczoru. Zarówno Kacper Błoński, jak i Marcin Dubiel są niedoświadczeni w walkach na ringu - z uwagi na to analizując musimy opierać się bardziej na ich parametrach fizycznych i tym, jaką osobowością się cechują, aniżeli na ich poprzednich występach (tych po prostu nie ma).

Betclic skłania się bardziej ku wygranej Błońskiego i my również się pod tym podpisujemy. Mężczyzna jest cięższy od rywala, ale i nieco wyższy, a oba te parametry mają niebagatelne znaczenie. Zwłaszcza w przypadku spotkań na takim poziomie zaawansowania. Ciekawie prezentuje się rynek na ilość rund walki - tych może być sporo zważywszy na ostrożność, jaką obaj mężczyźni będą musieli się wykazać.

Bardzo ciekawie prezentuje się też tak zwany "co-main event", a zatem druga z walk wieczoru. W niej Najman podejmie się pojedynku z Życińskim. Zarówno DonKasjo, jak i El Testosteron są zawodnikami ze sporym doświadczeniem na ringu. Kasjusz do tej pory w Fame MMA nie przegrał (trzy pojedynki okazały się zwycięskie), a Najman jest w stanie pochwalić się bardzo długą karierą na poziomie bokserskim.

Co bardzo ciekawe, obaj zawodnicy postanowili umówić się, że walka odbędzie się na bokserskich zasadach (w małych rękawicach) - wcale nie oznacza to jednak pojednania i doskonałego dogadywania się. Obaj już skaczą sobie do gardeł i zapowiadają, że zmiotą siebie z powierzchni ziemi. Choć obaj mają szansę, naszym zdaniem nieco większą ma na to Najman. Choć słynie ze spektakularnych porażek, jest zawodnikiem ze sporym bagażem doświadczeń - a to może przeważyć.

Gdzie obstawiać typy bukmacherskie na Fame MMA 8?

Podczas gdy w czasie poprzednich edycji popularnej gali wyłączność na serwowanie oferty bukmacherskiej posiadał LVBet, w przypadku tego wydarzenia (i najprawdopodobniej kolejnych edycji) tę ekskluzywność przejął Betclic i to on jest jedynym bukmacherem z ofertą na Fame MMA. Co ciekawe, buk ten przygotował specjalne promocje mające za zadanie zachęcić osoby niepowiązane jeszcze z bukmacherką do rozpoczęcia swojej przygody z nią właśnie od postawienia na Fame MMA.

Betclic już teraz pozwala realizować typy bukmacherskie na Fame MMA 8 w formule przedmeczowej - gdy tylko gala będzie trwała, udostępniona zostanie opcja typowania na żywo. Co bardzo ważne, obstawiać możemy u niego nie tylko to, kto wygra konkretny pojedynek. Rynków bukmacherskich jest o wiele więcej, a każdy z nich posiada z góry określone kursy. Postawimy między innymi na to, w jaki sposób zakończy się walka, kto okaże się zwycięzcą konkretnej rundy oraz to, ile rund potrwa cały pojedynek.

Uwaga! Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 8 są już przyjmowane, przy czym nadal ich kursy są podatne na lekkie modyfikacje. Właśnie dlatego warto postawić już teraz, by uniknąć zmian mogących być niekorzystnymi dla naszych własnych typów.

Kiedy i gdzie można obejrzeć ósmą galę Fame MMA?

Ósma gala Fame MMA rozpocznie się w sobotę, 21 listopada 2020 roku. Będzie wydarzeniem prezentowanym wyłącznie online, na stronie głównej organizatorów. Start transmisji zaplanowany został na godzinę 19:30 wyżej wspomnianego dnia.

Czy można samodzielnie wypracować własne skuteczne typy na Fame MMA?

Tak, jednak wymaga to sporej dozy zaangażowania. Aby typy bukmacherskie na Fame MMA były skuteczne, muszą być poparte dogłębną analizą - jako że tutaj dysponujemy skąpymi informacjami na temat predyspozycji większości z zawodników do walki, musimy patrzeć na inne elementy - ich posturę, zachowanie, usposobienie oraz ambicję. Z uwagi na to, że wszystkie te osoby są raczej łatwe do znalezienia w Internecie, materiału do takiego researchu powinniśmy mieć odpowiednio dużo.

Czy gala Fame MMA 8 jest darmowa do oglądania?

Nie. Gala Fame MMA 8 jest udostępniana w modelu Pay Per View. Oznacza to, że za dostęp do transmisji musimy zapłacić - organizatorzy ustalili cenę na poziomie 19,90 zł.


Nowa oferta darmowych bonusów an www.efortuna.pl

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

 1. Najnowsze wiadomości

 2. Nowa oferta bonusów w Betfan
  Najlepsze darmowe bonusy na www.betfan.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS