Czy warto grać u bukmacherów przez internet?

Wielu graczy po rozpętaniu się pandemii koronawirusa zadaje sobie to pytanie. W końcu nic dziwnego, z racji tego, że pandemia nie oszczędza nikogo. Czy więc warto jest grać u bukmachera przez internet? O tym już za chwilę!

Koronawirus

Nie da się ukryć, że jednym z największych powodów ku temu, aby grać u bukmachera online, jest na pewno pandemia koronawirusa. W końcu grając przez internet, nie ma szansy na to, aby się zarazić, co tak naprawdę nie jest gwarancją, kiedy gra się w stacjonarnym punkcie bukmacherskim.

Czym kierować się zakładając konto?

Wielu graczy tak naprawdę nie wie, u którego bukmachera założyć swoje konto. W końcu na naszym rynku bukmacherskim jest 20 legalnych internetowych bukmacherów a ich liczba stale przybywa. To dokładnie tak samo, jak nowe kasyna online w Las Vegas – bo w końcu teraz jest koronawirus, i nie można otwierać lokali aż do zakończenia pandemii. Dzięki potędze internetu jest łatwiej niż kiedykolwiek stawiać zakłady. Aby jednak zacząć stawiać zakłady, musisz wybrać odpowiedniego, legalnego bukmachera i założyć u niego konto.

Graj tylko u legalnego buka

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem nie każda firma bukmacherska świadcząca usługi w Polsce jest legalna. Jeśli mieszkamy w Polsce i chcemy grać legalnie, musimy ograniczyć nasz wybór jedynie do bukmacherów posiadających licencję Ministerstwa Finansów. Dlaczego tak jest? Otóż to proste – jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich, ponieważ bukmacherzy muszą odprowadzać podatki od każdego zakładu bukmacherskiego, jaki został zawarty przez graczy. Niestety gorzej dla nas, prawie każdy bukmacher przerzuca ten obowiązek na gracza, z racji tego że w prawie nie jest tak naprawdę ustalony, kto powinien zapłacić.

Bonusy

Głównym czynnikiem, którym chcą nas przekonać bukmacherzy do założenia konta, są bonus na start. Oczywiście warunki otrzymania tego bonusu startowego dla każdego bukmachera są różne, dlatego najlepiej przeczytać je na każdej stronie osobno. Krótko mówiąc, najczęściej wygląda to tak, że musisz kilkukrotnie obrócić tym, co otrzymałeś od bukmachera, po określonym kursie. Dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić swój bonus – w innym wypadku stracisz go, bo zazwyczaj na wykorzystanie promocji masz nie dłużej, jak 30 dni.

Czy warto?

Otóż tak naprawdę na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. W końcu w internecie, aby obstawić musisz założyć konto, na dodatek ciężko jest czasami wypłacić bonus bukmacherski, jeśli akurat natrafisz na ten gorszy – nie mówiąc o tym, że jest to o wiele wygodniejsze, niż fatygowanie się do punktu bukmacherskiego. Z drugiej strony czeka cię niepowtarzalny klimat, ale musisz zważać na to, że w dzisiejszych czasach w takich miejscach o wiele łatwiej można się zakazić koronawirusem, co dla wielu osób może być ostatnim, co w swoim życiu zrobią.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Oglądaj mecze legalnie za darmo w HD!
    Legalny bukmacher Fortuna oferuje bonusy dla nowych graczy
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS