Co to jest jackpot i jak go zdobyć

Jeśli gramy na maszynach - oznacza to, że w każdej chwili możemy wygrać. Istota hazardu daje możliwość wzbogacenia się każdemu uczestnikowi, bez względu na wszystko. Dotyczy to niestety tylko graczy mieszkających w krajach, w których hazard na pieniądze jest legalny. Dla polskich graczy jest dużo ograniczeń, ponieważ hazard w internecie jest zakazany. A kto ma szczególne szczęście - może wygrać jackpota. Ale przed tym, jak spróbować swoje szczęście i stawiać na prawdziwe pieniądze, można spróbować sloty oraz zapoznać się z informacją poniżej. 

Co wspólnego mają ze sobą Jackpot i loteria?

Jackpoty w kasynie można porównać do loterii. Gracze loterii kupują bilety, tworząc pulę nagród, a następnie wyłaniany jest zwycięzca. Ten, kto ma więcej biletów, ma większe szanse, ale tylko zgodnie z teorią prawdopodobieństwa. Zwycięzcą może być również osoba, która kupiła tylko jeden bilet. Jackpoty pod tym względem można nazwać loterią wewnątrz slotu lub kasyna, tylko bez biletów.

Dzieje się następujące: kilku graczy gra na maszynach, stawiając zakłady pieniężne i otrzymując (lub nie otrzymując) swoje wygrane. Automat zbiera pieniądze od graczy i rozdaje je, tylko nie wszystkim po równo, ale w zupełnie losowej kolejności przyznaje komuś wygraną. Użytkownicy z kolei oczekują szczęścia, aby duża suma przypadła właśnie im.

Istnieją sloty, które mają jeszcze jedną pulę - jackpot. Liczone jest to w ten sposób. Suma wszystkich zakładów postawionych w slocie wynosi 100% pieniędzy. 7% z tych pieniędzy idzie na zyski kasyna, a więc zostaje 93%. Ale tylko 90% może być przeznaczone na wygraną, a pozostałe 3% na jackpota. Czym zatem różni się jackpot od zwykłych wygranych?

Co to jest Jackpot?

Każdy slot Total Casino podlega matematyce, według której każdy poszczególny spin jest wygrany/ przegrany w mniejszym lub większym stopniu. Stawiając zakład w slocie online, wysyłasz zapytanie do serwera gry. Reakcja specjalnego generatora liczb losowych decyduje o tym, czy otrzymasz wygraną i jak duża ona będzie.

Grając na automacie do gry, możesz odebrać wygraną w takiej wysokości, jaką podyktuje Ci Twój zakład. Jeśli grasz w kasynie na zakładach za grosze, nie masz szans na wygranie dużej sumy. Każda wygrana na tym slocie to mnożnik zakładu. Tak więc nawet jeśli padnie najbardziej wartościowa kombinacja, ale grałeś po kursie 50 groszy - nie będzie to tak spektakularne.

Nie ma czegoś takiego w przypadku jackpotów. Aby trafić jackpota (a jest to z reguły bardzo duża nagroda), musisz po prostu zagrać za minimum dozwolone dla zakładu na jackpota. Zwykle jest to około 1 euro. 

Rodzaje Jackpotu 

W nowoczesnych kasynach online jest wiele okazji do wygrania jackpota. Jackpoty są różne, tak samo jak skala nagród, które możesz zdobyć.

  • Po pierwsze, ważne jest, aby rozróżnić pomiędzy jackpotami progresywnymi i statycznymi. Pula statyczna jest kwotą stałą. Wracając do przykładu z loterią, statyczny jackpot może być porównany do loterii. Jest z góry ogłoszona wysokość nagrody i jest zwycięzca. Natomiast losowanie biletów może być bardzo elastyczne.
  • Pula progresywna jest bardziej tajemniczym rodzajem nagrody. Bank ten jest stale akumulowany, bezpośrednio z wejściem zakładów gracza w slot. A ten garnek w każdej chwili może komuś spaść. Oczywiście dla kogoś, kto gra i obstawia na tym slocie w dobrym momencie.
  • Po drugie, musisz wziąć pod uwagę, że jackpoty mogą mieć różne ogólne otoczenie. Zdarzają się również sytuacje, kiedy kilka slotów (zazwyczaj z tej samej linii) jest połączonych w jeden bank progresywny. Istnieją również jackpoty, które obejmują wszystkie sloty jackpot danego dostawcy, i tak dalej. Główny wyjątek polega na tym, że im bardziej rozległe jest środowisko graczy ubiegających się o jackpot, tym większa jest pożądana kwota jackpotu.

Niemniej jednak, wszystkie powyższe są jackpotami od producentów. Ale są też jackpoty z samych kasyn. Instytucja może przeznaczyć pewien procent swoich zysków na fundusz progresywny jackpotu w celu pobudzenia aktywności klientów. Zazwyczaj, aby otrzymać tę kwotę, musisz po prostu grać po stawce określonej przez zasady.

Krótko mówiąc, jackpoty, czy to w kasynach, czy na automatach do gry, są wspaniałą alternatywą. Należy jednak pamiętać, że tego typu rozrywka jest przeznaczona tylko dla użytkowników mieszkających w krajach, w których hazard jest dozwolony. W Polsce gry hazardowe są zakazane.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Nowa oferta bonusów w Betfan
    Najlepsze darmowe bonusy na www.betfan.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS