Arsenal pewnie pokonuje Tottenham!

02.12.2018 17:00

Tak świetnego meczu nie spodziewał się chyba nikt. Arsenal pewnie pokonuje Tottenham, który od początku miał wielkie problemy z wejściem do gry na Emirates Stadium!

Mecz od samego początku nie układał się po myśli Tottenhamu, który już w pierwszych minutach stracił bramkę. Po niej nie było lepiej, albowiem Arsenal miał kolejne akcje. Tottenham odżył jednak po wyrównującym golu w pierwszej połowie i karnym, który został uznany po faulu, którego finalnie nie było na Songu.

Arsenal nie złożył jednak broni i jeszcze w pierwszej połowie zremisował na 2:2. Następna połowa była już dominacją Arsenalu, który kolejny raz upatrzył sobie 4 miejsce w lidze. Podopieczni Emeryego doprowadzili finalnie do wyniku 4:2!