Anglia pokonała Hiszpanię po 50 latach!

16.10.2018 07:17

Dokładnie 50 lat potrzebowała Anglia na zwycięstwo z Hiszpanami na ich własnym terenie. Hiszpania wczoraj w bardzo słabym stylu przegrała mecz po tym, jak Angielski hymn został wygwizdany w Sewilli.

Już w pierwszej połowie mieliśmy okazję oglądać 0:3 dla Anglików, którzy świetnie radzili sobie z blokiem defensywnym drużyny Hiszpańskiej. Hiszpania co prawda obudziła się w drugiej połowie, lecz wiele błędów i brak minimalnej dokładności Marca Asensio sprawił, iż Hiszpanie przegrali ostatecznie wynikiem 2:3.

Hiszpania, która w swojej grupie aspirowała do jej wygrania musi aktualnie wygrać z Chorwacją, jeśli chce przejść do wyższej dywizji. Mecz z Chorwatami nie będzie jednak na pewno tak przyjemny i prosty, jak miało to miejsce w ostatnim ich spotkaniu...