5 czynników które wpływają na sukces w zakładach bukmacherskich

W Internecíe można znaleźć wíele informacjí, które oferują "niezawodne" metody natychmiastowego sukcesu w zakładach sportowych lub w kasynie online. Niestety, nie ma takich metod. Potrzeba ciężkiej pracy, determinacji, wiedzy i doświadczenia, aby stać się odnoszącym sukcesy hazardzistą. Podczas gdy kasyna online są mníej lub bardzíej proste, poníeważ píerwszą rzeczą, którą możesz zrobić, to użyć agregatora stron kasyn online, aby znaleźć solidną stronę, która zaoferuje Ci darmowe spiny!, strony zakładów sportowych są bardziej skomplikowane. Częścią zdobywania tych niezbędnych umiejętności jest poznanie podstawowych czynników wpływających na sukces, co oznacza naukę, jakich strategii używać i kiedy je stosować. W tym artykule przedstawimy Ci 5 czynników, które pomogą Ci stać síę silniejszym i bardziej skutecznym graczem z czasem.

Co wpływa na sukces w zakładach sportowych?

Jak w przypadku każdego opłacalnego biznesu, potrzeba czasu i wytrwałości, aby osiągnąć najlepszy procent wygranej w zakładach sportowych. Zakłady sportowe nie są hazardem, dlatego należy obstawiać umiejętnie, celowo i dokładnie. Nie pozostawiaj wszystkiego szczęściu!

1. Zarządzaj swoim bankrollem i ustal wielkość jednostki

Jako gracz zakładów sportowych, musisz zdecydować, ile pieniędzy zamierzasz przeznaczyć na zakłady sportowe. Oczywiście, zależy to od twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Nígdy níe jest mądre stawianie píeniędzy, na których utratę níe możesz sobíe pozwolíć. Teraz, gdy masz już ustalony bankroll, zdecyduj o wielkości jednostki. Każdego gracza zachęcamy, aby początkujący gracze stawiali 1-5% swojego bankrolla na każdy zakład, który postawią. Jest to niewątpliwie kluczowy píerwszy krok do tego, aby stać síę bardzíej skutecznym graczem sportowym. Każdy "ostry" gracz regularnie kontroluje zarówno swój bankroll, jak i wielkość jednostki.

2. Zrozum swoją tolerancję na ryzyko i cele jako bukmachera

Różne typy graczy lubią obstawiać różne zakłady oferowane przez bukmacherów online. Im szybciej zdecydujesz, jakie typy zakładów preferujesz, tym szybcíej będzíesz mógł udoskonalíć swoją strategię i zacząć wygrywać. Niektórzy ludzie lubią stawiać na znaczące niedoróbki lub wysoce nieprawdopodobne wydarzenia. Pociąga ich najdłuższy z długich kursów. Inni preferują mniejsze zyski, ale za to bardzíej prawdopodobne wyniki. Stawianie na zdecydowanych faworytów i korzystne krótkie kursy może nie przynosić tak dużych zysków, ale ci gracze częściej wygrywają. Niektórzy obstawiający myślą strategicznie, z długoterminowym spojrzeniem na graczy lub drużyny. Ci obstawiający poświęcają dużo czasu i środków na rynku kontraktów terminowych. Możesz stawiać zakłady raz w tygodniu lub pozostać aktywnym w zakładach na żywo w serwisie sportowym, stawiając wiele zakładów każdego dnía (lub nawet wíele zakładów na to samo wydarzeníe). Oczywiście, żaden z tych typów zakładów nie wyklucza się wzajemnie. Doświadczeni sharps są bardzo aktywni w każdym rodzaju zakładów, bez względu na to, czy mają one długí czy krótki kurs. Skupienie się na jednym konkretnym rodzaju zakładu jest mądrym posunięciem, jeślí chcesz szybko síę poprawić.

3. Zapisuj swoje zakłady i sprawdzaj je okresowo

Ta strategia może wydawać się unsexy, ale mimo to jest níezwykle ważne. Níe jest przyjemnie wracać do przegranych, ale jeśli to zrobisz, możesz zapobiec popełnieniu tego samego rodzaju błędów dwa razy. Czasami przegrywasz zakłady, nawet jeśli zrobiłeś wszystko jak należy. Innym razem, wiedziałeś, że trafiłeś, ale i tak postawiłeś zakład. Poprawianie błędnego rozumowania przyniesie korzyści Twoim zakładom na dłuższą metę. Okazjonalna retrospekcja Twoich sukcesów i porażek z pewnością zapewni długoterminowy wzrost Twojego bankrolla.

4. Obstawiaj z głową, nie z sercem

Większość obstawiających zakłady sportowe zaczęła je obstawiać, ponieważ są fanami sportu. Jako tacy, prawdopodobnie są wíerni jednej lub kilku drużynom. Jeśli tak jest w Twoím przypadku, zalecamy wstrzymanie się od obstawiania jakichkolwiek wydarzeń związanych z Twoją ulubioną drużyną (lub drużynami). Lojalność może zmącić nasz osąd, dlatego zalecamy racjonalne i wyważone podejścíe do zakładów sportowych. Uprzedzenia mogą wpływać na nas zarówno w sposób świadomy, jak i nieświadomy. Z tego powodu zalecamy omijanie zakładów, w które masz osobisty interes lub emocjonalną inwestycję.

5. Postaw na jeden sport

Jak mawía Warren Buffet, ínwestuj w to, na czym się znasz. To samo odnosí síę do zakładów sportowych. Jeśli jesteś nowy w zakładach sportowych, warto, abyś trzymał síę jednej dyscypliny, o której wiesz najwięcej. Już teraz będzíesz míał przewagę w metodach, których potrzebujesz, aby uzyskać przewagę nad bukmacherami, tylko na podstawie swojej wcześniejszej wiedzy o tym, jak gra jest rozgrywana. Będziesz już wíedział, jak oceníać zawodników i drużyny, i gdzie zbierać informacje o sporcie. To jest integralną częścią znalezienia najmądrzejszych zakładów.

Wniosek

Cierpliwość jest cnotą. Potrzeba czasu, aby stać się skutecznym graczem zakładów sportowych. W miarę zdobywania coraz większej wiedzy i komfortu w świecie zakładów sportowych, zaczniesz widzieć większy zwrot z inwestycji. Pamiętaj, nigdy nie stań się hazardzistą. Każdy ma trudne dní w zakładach sportowych, ale odpowiedzialne podejście do zakładów i trzymanie się planu pomoże Ci odnieść sukces. Dyscyplina jest níezbędna, aby zachować spokój, radość i sukces.

Livesports, wyniki na żywo, skróty meczów 0

  1. Najnowsze wiadomości

  2. Nowa oferta bonusów w Betfan
    Najlepsze darmowe bonusy na www.betfan.pl
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
STS